online výzva: minikurz za týden
online kurzy jednoduše
jak vyrobit online kurz
Jana Valentová

MINIKURZ ZA TÝDEN

Přesně tak, stačí vám jeden týden, abyste svůj minikurz vymysleli, vyrobili a předali svým studentům. Sama si moc dobře uvědomuji, že nejdůležitější je začít. Proto jsem vytvořila tuto Výzvu, abych vám pomohla se rozhoupat.

  • Uděláme to společně – Výzva bude probíhat ve FB skupině, kde se budete moci kdykoliv zeptat, pokud vám nebude něco jasné.
  • Krok za krokem – Každý den se budeme věnovat jednomu tématu na které bude navazovat konkrétní úkol, který vás přiblíží k vašemu vlastnímu minikurzu.
  • Během jednoho týdne – Když se do toho pustíte s chutí, tak budete mít během týdne hotovo.

KDO VÁS VÝZVOU PROVEDE?

Ahoj! Jmenuji se Jana a miluju online kurzy.

Jsem zakladatelka projektu Online kurzy jednoduše kde pomáhám tvůrcům na cestě za jejich vlastními online kurzy. Svým klientům během individuálních konzultací radím se vším, co je ohledně výroby online kurzů trápí. Jsem také autorkou kurzu Jak vyrobit online kurz, kde své studenty provázím celým procesem výroby kurzu od první myšlenky na jeho výrobu až po jeho prodej a (opětovné) spuštění.

Často se setkávám s tím, že lidé chtějí vyrobit svůj vlastní kurz, ale pořád to ze strachu odkládají. A přesně proto jsem se rozhodla udělat tuto výzvu. Sama jsem na své cestě začínala právě s minikurzem. I když to vše pro mě bylo nové, tak jsem to za týden zvládla. Proto vím, že to můžete zvládnout i vy.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

  • Výzva začíná 17.1.2022
  • Celá výzva bude probíhat v uzavřené facebookové skupině
  • Každý den ráno budete mít k dispozici video s vysvětlením tématu pro daný den
  • Každý den budete mít k dispozici pracovní listy, které vám pomohou s úkolem na daný den
  • Ve skupině budete moci sdílet své nápady, otázky a úspěchy
  • Videa ve skupině budou přístupná minimálně dva týdny

OBSAH VÝZVY

Během prvního dne si vysvětlíme, jak správně vybrat téma pro náš minikurz a vaším úkolem dne bude vymyslet vaše téma, se kterým budeme dále pracovat.

Druhý den vám představím různé druhy formátů vašeho minikurzu a vaším úkolem bude si vybrat takový formát, který se hodí k vám a vašemu formátů

Třetí den už vymyslíme celý obsah vašeho minikurzu.

Čtvrtý den se už budeme věnovat samotné výrobě vašeho kurzu.

Poslední den už se budete moct začít ve skupině chlubit svými výtvory, ptát se na cokoliv vás zajímá a také se zaměříme na to, jak to všechno dostat k vašim sledujícím.

KOLIK ZA TO?

Váš vlastní minikurz vás vyjde na 999 Kč

MOJI KLIENTI

Moc děkuji za konzultaci, kterou jsem s Jančou mohla mít. Byla mnohem více než přínosná. Janča z Online kurzy jednoduše je člověk na správném místě. Poradí a doťukne spoustu věcí při tvorbě kurzu. Doplní užitečné podrobnosti a v podobě dalších nápadů povýší váš nápad ještě o level výše. Konkrétně jsem uvítala sestavení harmonogramu, který při tvorbě kampaně je nutný. Společně jsme vymyslely i doplňující projekt. Janča je velmi milá a empatická a doporučuji pro všechny, kteří buď nevědí, kde s kurzem začít. Pro všechny, kteří se chtějí ujistit, že jsou na správné cestě. Janča vás podrží! Ještě jednou moc děkuji za čas, který mi věnovala.

Míša

MISHULA.CZ

Na Janku som natrafila presne v dobe, keď som pri tvorbe svojho kurzu narazila na problém a nevedela som, ako ďalej. Opísala som jej, s čím si neviem poradiť a ona mi ponúkla dokonca niekoľko riešení, z ktorých sme spoločne vybrali to, ktoré najviac vyhovuje mojim potrebám. Komunikácia s ňou je veľmi priateľská a príjemná, môžem sa na ňu obrátiť s čímkoľvek a viem, že mi poradí a podporí ma.
Milá Janka, som veľmi vďačná za našu spoluprácu a veľmi ti ďakujem za všetky rady, postrehy a energiu, ktorými si prispela k tvorbe môjho prvého online kurzu. Všetkým, ktorí tvoríte online kurz, alebo sa len chystáte, odporúčam osloviť práve Janku. Ďakujem ešte raz za všetko a prajem veľa veľa spokojných klientov.

Natália

EDUMAMA.SK

ČASTÉ OTÁZKY & ODPOVĚDI

Videa budou ve skupině k dispozici dva týdny. Pracovní listy vám budu zasílat na e-mail, takže ty budete mít k dispozici už napořád.

V tomto kurzu vás nechci učit jak vyrábět online kurzy. Ukážeme si tedy ty nejsnazší cesty, jak minikurz vyrobit.

Účelem výzvy je, abyste se vrhli do akce a váš minikurz vytvořili za týden. Videa budete mít k dispozici dva týdny. Pokud to ani tak nestihnete, tak se mi ozvěte na e-mail Jana@onlinekurzyjednoduse.cz a nějak to spolu vyřešíme.