3denní výzva 12-14.9.2023

Naplánuj si svůj (první) funnel

Slyšíš pořád o tom, jak je důležité tvořit funnely, ale vlastně nevíš co to je a proč je to pro tebe dobré? Nebo možná už nějaký základní funnel máš, ale nepřináší ti chtěné výsledky?

Tak přesně pro tebe jsem připravila 3denní výzvu Naplánuj si svůj (první) funnel

📅 Co nás čeká?

3 živá vysílání v soukromé facebookové skupině vždy od 19:00, kde ti ukážu něco z teorie a pak se hned vrhneme na plánování v praxi.

✅ 12.9.2023: Webinář – Co je to funnel? 🎤

Nejprve se vrhneme na teorii, ať víme co a proč budeme v dalších dvou dnech dělat.

✅ 13.9.2023: Obsah vašeho funnelu 🧭

Nyní je čas se podívat, jakou konkrétní cestou chceme našeho zákazníka vést.

✅ 14.9.2023: Akční plán ✍️

Už víme, co bude součástí našeho funnelu, takže přichází čas si vše podrobně rozplánovat.

🤔 Co by tě ještě mohlo zajímat?

První den bude hlavně teorie, ale pak už bude řada na tobě a začneš plánovat svůj (první) funnel.

Je mi naprosto jasný, že datumy a časy nemusí sedět všem, takže i když budu moc ráda, když se ukážeš „naživo“, tak záznamy nechám do 18.9.2023

Určitě budeme řešit i technikálie, ale není v mých silách to podrobně probrat během tří dnů. Součástí výzvy ale bude i nabídka placeného online programu, který je zaměřený přímo na technikálie.

Technikáliím ohledně online podnikání se věnuji přes dva roky. Poslední rok se zaměřuji právě na nastavování celých funnelů na klíč.

Výzva ti určitě pomůže uvědomit si, jak by tvé produkty mohly vypadat, ale určitě počítej s tím, že ti tvorba funnelu bude trvat déle.

Pokud už tušíš co je funnel, tak už určitě můžeš začít přemýšlet, nad obsahem tvého funnelu. Ale určitě nepřeskakuj úvodní webinář, protože věřím, že i když víš, co je funnel, tak se dozvíš něco nového/zajímavého.