• Chceš vyrobit svůj vlastní online kurz?
 • Líbilo by se ti předávat své znalosti najednou co nejvíce lidem?
 • Chceš rozšířit portfolio svých online služeb?
 • Hledáš jednoduchý způsob jak vyrobit online kurz?

Možná se bojíš, že to sám/a nezvládneš. Možná se bojíš, že nejsi dost zkušená. Možná se bojíš, že neprorazíš mezi svými konkurenty.


Chceš vědět…

 • Jak vybrat téma a název kurzu?
 • Jak zpracovat obsah tvého kurzu?
 • Jaký formát může tvůj kurz mít?
 • Kam kurz umístit?
 • Jaké vybavení budeš potřebovat?
 • Jakou zvolit cenu?
 • Jak kurz prodat?

To vše (a mnohem víc) tě ve svém kurzu naučím.

Ahoj! Jmenuju se Jana a miluju online kurzy.

Vždycky jsem se ráda učila, ale od té doby, co mám děti, se vzdělávám převážně online. Postupem času mě začalo víc a víc zajímat, jak je vlastně takový online kurz vyrobený. Začala jsem hledat kurzy o online podnikání a o výrobě online kurzů. Překvapilo mě, že jsem narážela na nepříliš konkrétní informace, které si různě protiřečily a chtěla jsem tomu prostě přijít na kloub. Začala jsem hledat vše, co se týkalo online kurzů bez toho, abych věděla, co bych vlastně chtěla ostatní učit. Trvalo mi docela dlouho, než mi došlo, že právě to můžu ostatní učit.

Proto jsem na Instagramu založila projekt Online kurzy jednoduše, kde pomáhám tvůrcům s tvorbou jejich online kurzů. Svým klientům během individuálních konzultací radím se vším, co je ohledně výroby online kurzů trápí. A vše, co jsem se během posledních několika let naučila, jsem dala do kurzu Jak vyrobit online kurz.


V ČEM KONKRÉTNĚ TI KURZ POMŮŽE?

 • Projdeme si celý proces výroby kurzu od první myšlenky na jeho výrobu až po jeho (opětovné) spuštění.
 • Pomůžu ti ujasnit si, jak přesně bude tvůj kurz vypadat.
 • Najdeme spolu to nejlepší místo, kam kurz umístit.
 • Ukážu ti konkrétní návody, jak pracovat s různými programy a aplikacemi.
 • Vysvětlím ti, na co se zaměřit při prodeji a spuštění tvého kurzu.


CO KURZ OBSAHUJE?

Lekce 1 – Úvod do kurzu

Lekce 2 – Co je online kurz a proč ho vyrobit

Lekce 3 – Nejčastější obavy

Lekce 1 – Velikost kurzu (+ kvíz, jaká velikost je vhodná pro vás)

Lekce 2 – Jak vybrat téma (+ pracovní listy)

Lekce 3 – Název kurzu

Lekce 4 – Zpětná vazba

Lekce 1 – Příprava obsahu

Lekce 2 – Formát kurzu

Lekce 3 – Formáty videa

Lekce 4 – Plán vašeho kurzu

Lekce 1 – Umístění kurzu (+ test, které umístění je vhodné právě pro vás)

Lekce 2 – Potřebné vybavení

Lekce 3 – Výroba studijních materiálů

Lekce 4 – Výroba videa

Lekce 5 – Praktické příklady

Lekce 1 – Jak prodávat váš kurz

Lekce 2 – Prodejní strategie (+ kvíz, jaká strategie je vhodná pro váš kurz)

Lekce 3 – Cenotvorba

Lekce 4 – Prodej a spuštění kurzu

Lekce 5 – Co dál?

Účetní a právní nezbytnosti

Jak si ulehčit práci díky automatizacím

Seznam užitečných programů a aplikací


JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 • Po zaplacení kurzu obdržíš přístupy ke kurzu na tři roky.
 • Kurz je umístěn v členské sekci na mém webu, kde budeš mít k dispozici všechny potřebné studijní materiály.
 • Kurz je složen z video prezentací ke každé lekci. Ke každému modulu je k dispozici i manuál s textovou podobou informací z videolekcí.
 • Pro naší společnou komunikaci budeš moci vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde budeme řešit vaše konkrétní problémy. Vstup do skupiny budeš mít garantovaný na 6 měsíců.
 • Nyní navíc speciální bonus v podobě druhého kurzu Canva pro tvůrce online kurzů, kde ti ukážu, jak celý kurz a doprovodné materiály vyrobit jen v Canvě.

CENA 5.990 Kč

9.990 Kč

MOJI KLIENTI

Na Janku som natrafila presne v dobe, keď som pri tvorbe svojho kurzu narazila na problém a nevedela som, ako ďalej. Opísala som jej, s čím si neviem poradiť a ona mi ponúkla dokonca niekoľko riešení, z ktorých sme spoločne vybrali to, ktoré najviac vyhovuje mojim potrebám. Komunikácia s ňou je veľmi priateľská a príjemná, môžem sa na ňu obrátiť s čímkoľvek a viem, že mi poradí a podporí ma.
Milá Janka, som veľmi vďačná za našu spoluprácu a veľmi ti ďakujem za všetky rady, postrehy a energiu, ktorými si prispela k tvorbe môjho prvého online kurzu. Všetkým, ktorí tvoríte online kurz, alebo sa len chystáte, odporúčam osloviť práve Janku. Ďakujem ešte raz za všetko a prajem veľa veľa spokojných klientov.

Natália

EDUMAMA.SK

Moc děkuji za konzultaci, kterou jsem s Jančou mohla mít. Byla mnohem více než přínosná. Janča z onlinekurzyjednoduse.cz je člověk na správném místě. Poradí a doťukne spoustu věcí při tvorbě kurzu. Doplní užitečné podrobnosti a v podobě dalších nápadů povýší váš nápad ještě o level výše. Konkrétně jsem uvítala sestavení harmonogramu, který při tvorbě kampaně je nutný. Společně jsme vymyslely i doplňující projekt. Janča je velmi milá a empatická a doporučuji pro všechny, kteří buď nevědí, kde s kurzem začít. Pro všechny, kteří se chtějí ujistit, že jsou na správné cestě. Janča vás podrží! Ještě jednou moc děkuji za čas, který mi věnovala.

Míša

MISHULA.CZ

Janča je profík na svém místě. Pomohla mi s mnoha technickými věcmi, ale nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Vše se mnou vyzkoušela, navedla mě, co kde donastavit a když jsem si nevěděla rady, jakou cestou se vydat, přišla s více možnostmi a vybrali jsme tu nej pro mou službu. Díky ní, jsem připravila technické zázemí pro svou mastermind a následný online kurz. Určitě se na ni v budoucnu znovu obrátím. Tvorba online kurzu je fuška a je skvělé mít po svém boku profíka, na kterého můžete delegovat nebo se obrátit s problémem, na který vám Janča vždy najde řešení.

Michaela

Obsahjeklic| Sociální sítě pro podnikatelky a malé značky

ČASTÉ OTÁZKY & ODPOVĚDI

Kurz jako takový projdete během několika hodin. Ale pokud u kurzu budete svůj kurz i zároveň vyrábět, tak záleží na velikosti kurzu a vašich časových možnostech. Výroba online kurzu vám zabere minimálně 1 měsíc, ale většinou spíš minimálně 3 měsíce. Nezapomeňte, že nejde jen o to kurz vyrobit, ale i ho zpropagovat a prodat.

Peníze za kurz nevracím. Za jeho obsahem si pevně stojím, protože je v něm obsaženo vše, co potřebujete k výrobě svého vlastního online kurzu. Pokud si nejste jistí, jestli kurz obsahuje přesně to, s čím potřebujete pomoci, napište mi prosím na e-mail jana@onlinekurzyjednoduse.cz Ráda vám na vaše případné dotazy odpovím.

Kurz je dělaný pro začátečníky. Ukážu vám jednoduché cesty, jak váš kurz vyrobit. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, stačí napsat do uzavřené FB skupiny.