Jak jsou se mnou spokojení mí klienti?

Moc děkuji za konzultaci, kterou jsem s Jančou mohla mít. Byla mnohem více než přínosná. Janča z Online kurzy jednoduše je člověk na správném místě. Poradí a doťukne spoustu věcí při tvorbě kurzu. Doplní užitečné podrobnosti a v podobě dalších nápadů povýší váš nápad ještě o level výše. Konkrétně jsem uvítala sestavení harmonogramu, který při tvorbě kampaně je nutný. Společně jsme vymyslely i doplňující projekt. Janča je velmi milá a empatická a doporučuji pro všechny, kteří buď nevědí, kde s kurzem začít. Pro všechny, kteří se chtějí ujistit, že jsou na správné cestě. Janča vás podrží! Ještě jednou moc děkuji za čas, který mi věnovala.

Míša

MISHULA.CZ

Janča je profík na svém místě. Pomohla mi s mnoha technickými věcmi, ale nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Vše se mnou vyzkoušela, navedla mě, co kde donastavit a když jsem si nevěděla rady, jakou cestou se vydat, přišla s více možnostmi a vybrali jsme tu nej pro mou službu. Díky ní, jsem připravila technické zázemí pro svou mastermind a následný online kurz. Určitě se na ni v budoucnu znovu obrátím. Tvorba online kurzu je fuška a je skvělé mít po svém boku profíka, na kterého můžete delegovat nebo se obrátit s problémem, na který vám Janča vždy najde řešení.

Michaela

Obsahjeklic| Sociální sítě pro podnikatelky a malé značky

Na Janku som natrafila presne v dobe, keď som pri tvorbe svojho kurzu narazila na problém a nevedela som, ako ďalej. Opísala som jej, s čím si neviem poradiť a ona mi ponúkla dokonca niekoľko riešení, z ktorých sme spoločne vybrali to, ktoré najviac vyhovuje mojim potrebám. Komunikácia s ňou je veľmi priateľská a príjemná, môžem sa na ňu obrátiť s čímkoľvek a viem, že mi poradí a podporí ma.
Milá Janka, som veľmi vďačná za našu spoluprácu a veľmi ti ďakujem za všetky rady, postrehy a energiu, ktorými si prispela k tvorbe môjho prvého online kurzu. Všetkým, ktorí tvoríte online kurz, alebo sa len chystáte, odporúčam osloviť práve Janku. Ďakujem ešte raz za všetko a prajem veľa veľa spokojných klientov.

Natália

EDUMAMA.SK

Jedná se o ověřené recenze, podrobnosti v obchodních podmínkách.