O mně

Ahoj, jmenuji se Jana a stojím za projektem Online kurzy jednoduše.

Stručně

  • Šťastně vdaná,
  • matka dvou dětí,
  • introvert,
  • se zálibou v technikáliích
  • a touhou pomáhat tvořit vaše online podnikání.

Proč zrovna online kurzy?

Během rodičovské dovolené jsem se začala vzdělávat online. Na nejrůznější témata – jazyky, web, grafika, online podnikání… A postupem času jsem si začala všímat, jak jsou si některé kurzy podobné nebo naopak originální. Začalo mě zajímat, jak je to vlastně celé udělané a ponořila jsem se do toho. Prostě jen proto, že jsem byla zvědavá.

JANA VALENTOVÁ | EXPERTKA NA ONLINE KURZY

Začala jsem sledovat různé světové tvůrce a nasávala informace o výrobě kurzů, i když jsem neměla ambice žádný sama vytvořit. Proč taky? Vždy jsem byla kancelářská šedá myška, co nijak nevybočuje. Ve všem jsem si vždy připadala velmi průměrná.

Najednou jsem si ale v různých podnikatelských skupinách začala všímat, že tam lidé mají otázky k online kurzům a já vím odpovědi. Začala jsem mít pocit, že to je to, co bych mohla dělat. Pomáhat těm, co jsou v něčem nadaní, předávat jejich vědomosti dál. A tak jsem začala s projektem Online kurzy jednoduše.

Proč zrovna já?

Už nejsem žádná ranní rosa. Mám za sebou víc jak 15 let zkušeností v mezinárodních i rodinných firmách. Začínala jsem jako HR Administrátor, ale postupně jsem se propracovala na pozici Účetní, Finanční ředitelky až k pozici Interního auditora.

Jsem tvrdohlavá. Jakože hodně… Ale zároveň velmi trpělivá a jsem přesvědčená, že každý problém má své řešení. Jako malá jsem chtěla být učitelka. Ráda vysvětluju, jak věci fungují, což mi v mé předešlé profesi chybělo.

A hlavně mé vědomosti a zaměření jsou jedinečné. Mám přehled o celém procesu tvorby online kurzu. Pravděpodobně najdete plno lidí, kteří vás naučí jak vytvořit kurz, ale vždy to bude jen určitá část. Webaři vědí, jak udělat členskou sekci ve WordPressu. Různí koučové vám pomohou vymyslet business plán a při troše štěstí vás i naučí se vzdělávací platformou, kterou sami používají (což je naučil zase jejich kouč). Já vám ale nabízím skutečný přehled o celé problematice i s přesahem do účetnictví.

Kdo jsou mí klienti?

Zpravidla se jedná o malé podnikatele, kteří už nějakou dobu nabízejí různé služby, ale kvůli tomu, že už nejsou schopni uspokojit poptávku, začnou přemýšlet o vytvoření online kurzu. Jsou to lidé, kteří jsou opravdu dobří v tom co dělají, ale s tvorbou online kurzu si nevědí rady.

Svým klientům nabízím různou formu podpory na jejich cestě za vlastním online kurzem. Nabízím kurzy, kde postupujete vlatním tempem, ale máte podporu ve FB skupině. Také je možnost zamluvit si jen jednorázovou konzultaci, kde vyřešíme nějaký konkrétní problém, se kterým si nevíte rady. Dále nabízím různé formy dlouhodobé spolupráce, přes mentoring až po virtuální asistenci s výrobou a provozováním vašeho kurzu.

Více o mých kurzech a službách