O mně

Miluju online kurzy, ale než jsem se vrhla na podnikání, pracovala jsem víc jak 15 let v mezinárodních i rodinných firmách. Začínala jsem jako HR Administrátor, ale postupně jsem se propracovala na pozici Účetní, Finanční ředitelky až k pozici Interního auditora. Vždy jsem ráda pracovala s čísly a daty.

Jsem tvrdohlavá. Jakože hodně… Ale zároveň velmi trpělivá a jsem přesvědčená, že každý problém má své řešení. Jako malá jsem chtěla být učitelka. Ráda vysvětluju, jak věci fungují, což mi v mé předešlé profesi chybělo.

A hlavně mé vědomosti a zaměření jsou jedinečné. Mám přehled o celém procesu tvorby online kurzu. Pravděpodobně najdete plno lidí, kteří vás naučí jak vytvořit kurz, ale vždy to bude jen určitá část. Webaři vědí, jak udělat členskou sekci ve WordPressu. Různé koučky vám pomohou vymyslet business plán a při troše štěstí vás i naučí se vzdělávací platformou, kterou sami používají (což je naučil zase jejich kouč). Já vám ale nabízím skutečný přehled o celé problematice i s přesahem do účetnictví.

Online kurzy jednoduše

Projektu Online kurzy jednoduše se aktivně věnuji přes dva roky, ale o tvorbu online kurzů se zajímám mnohem déle. Na začátku projektu jsem hlavně konzultovala individuální problémy s menšími tvůrci online kurzů, ale postupem času jsem navázala dlouhodobější spolupráce, kde řeším vše od tvorby kurzu, přes propojení různých systémů až po asistenci s údržbou kurzu a péči o studenty.

Moje lekce o technikáliích spojených s tvorbou online kurzu najdete i v projektech úžasných tvůrců, jako je Ingrid Dach, Digitální lektoři nebo Petra Boteková z TheSkool. S Petrou Botekovou navíc dlouhodobě spolupracuji jako technická podpora v jejích programech pro online podnikatelky.

Kdo jsou mí klienti?

Zpravidla se jedná o malé podnikatele, kteří už nějakou dobu nabízejí různé služby, ale kvůli tomu, že už nejsou schopni uspokojit poptávku, začnou přemýšlet o vytvoření online kurzu. Jsou to lidé, kteří jsou opravdu dobří v tom co dělají, ale s tvorbou online kurzu si nevědí rady. Tito klienti většinou vstupují do mých online kurzů nebo využívají individuálních konzultací.

Dalším typem mých klientů jsou úspěšné online podnikatelky, které mají i miliónové kampaně a potřebují svoje online podnikání co nejvíce zefektivnit a celkově vylepšit po technické stránce. Pro ně už stavím složité funnely a nastavuji složitější automatizace a integrace.

Více se dozvíš z referencí.

S jakými programy pracuji?

Vzhledem k tomu, že jsem přesvědčená, že pro různé lidi jsou vhodná jiná řešení, tak jsem se díky svým dlouhodobým klientům dostala k práci s mnoha různými programy.

Možná si teď říkáš, kde jsem se to všechno naučila? Upřímně, hodně systémů si prostě sama testuju, když se učím s novým systémem využívám tutorialy přímo od tvůrců programu a na Youtube, ale samozřejmě si také pořizuji hodně online kurzů, ve kterých se o online podnikání pořád vzdělávám a zároveň neustále zkouším nové platformy.

Nyní jsem třeba v kurzu Prodávej jako hvězda od Ingrid Dach, kde se učím otextovat vše potřebné ke kampaním. Dále v kurzu Online Course Academy od Amie z Rebelle Nutrion, kde se učím jak na pasivní funnely se zaměřením na Teachable a Kajabi. Také mám balíček kurzů od Sarah Cordiner, která učí vše o tvorbě online kurzů se zaměřiním na Thinkific. Z těchto kurzů čerpám asi nejčastěji.

Více o mých kurzech a službách

Věřím, že mohu pomoci různě pokročilým podnikatelům z odlišných odvětví. Záleží jen na tobě, jakou formu podpory upřednostňuješ a jaká jsou tvá časová a finanční očekávaní. Pokud potřebuješ nasměrovat, klidně mi napiš ZDE nebo rozklikni obrázky níže.