CANVA PRO TVŮRCE ONLINE KURZŮ

Co kdybych vám řekla, že pro výrobu celého vašeho kurzu vám stačí ovládnout jen jeden program?

Přesně tak, stačí vám je program Canva. V tomto grafickém programu vyrobíme veškeré studijní materiály, a dokonce i natočíme videa. Navíc si zde také můžeme připravit veškerou propagaci na sociální sítě. Prostě pokud nebudete chtít, tak během výroby svého kurzu nemusíte otevřít jiný program.

KDO VÁS KURZEM PROVEDE?

Ahoj! Jmenuji se Jana a miluju online kurzy.

Jsem zakladatelka projektu Online kurzy jednoduše kde pomáhám tvůrcům na cestě za jejich vlastními online kurzy. Svým klientům během individuálních konzultací radím se vším, co je ohledně výroby online kurzů trápí. Jsem také autorkou kurzu Jak vyrobit online kurz, kde své studenty provázím celým procesem výroby kurzu od první myšlenky na jeho výrobu až po jeho prodej a (opětovné) spuštění.

Často se setkávám s tím, že lidé chtějí vyrobit svůj vlastní kurz, ale pořád to odkládají, protože se bojí všech technických věcí s tím spojených. A přesně proto jsem se rozhodla udělat kurz, který vám výrobu vašeho kurzu co nejvíce ulehčí.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

  • Po zaplacení obdržíte přístup k celému kurzu na tři roky
  • Všechny materiály naleznete v členské sekci na mém webu

OBSAH KURZU

V tomto modulu vám řeknu něco o sobě, o kurzu a seznámí vás se základy Canvy.

Druhý modul je věnovaný prezentacím. A to jak jejich výrobě od nuly, tak za použítí šablon. A v neposlední řadě si ukážeme i jak ji přeměnit na videoprezentaci.

V tomto modulu se už vrhneme na výrobu videa. V Canvě totiž můžete rovnou i nahrát video sebe, anebo vaší obrazovky.

Ve čtvrtém modulu se podíváme na to, jak ve vašem online kurzu můžete pracovat s textem.

V tomto modulu se nebudeme věnovat jen sociálním sítím samotným, ale ukážeme si zde i jak vyrobit jednoduchou landing page, rozcestník a dokonce i webovou stránku.

Jak vyrobit editovatelný PDF dokument (zdarma)

KOLIK ZA TO?

Naučím vás, jak si vyrobit váš vlastní online kurz jen za pomoci Canvy za pouhých 1.499 Kč

MOJI KLIENTI

Moc děkuji za konzultaci, kterou jsem s Jančou mohla mít. Byla mnohem více než přínosná. Janča z Online kurzy jednoduše je člověk na správném místě. Poradí a doťukne spoustu věcí při tvorbě kurzu. Doplní užitečné podrobnosti a v podobě dalších nápadů povýší váš nápad ještě o level výše. Konkrétně jsem uvítala sestavení harmonogramu, který při tvorbě kampaně je nutný. Společně jsme vymyslely i doplňující projekt. Janča je velmi milá a empatická a doporučuji pro všechny, kteří buď nevědí, kde s kurzem začít. Pro všechny, kteří se chtějí ujistit, že jsou na správné cestě. Janča vás podrží! Ještě jednou moc děkuji za čas, který mi věnovala.

Míša

MISHULA.CZ

Na Janku som natrafila presne v dobe, keď som pri tvorbe svojho kurzu narazila na problém a nevedela som, ako ďalej. Opísala som jej, s čím si neviem poradiť a ona mi ponúkla dokonca niekoľko riešení, z ktorých sme spoločne vybrali to, ktoré najviac vyhovuje mojim potrebám. Komunikácia s ňou je veľmi priateľská a príjemná, môžem sa na ňu obrátiť s čímkoľvek a viem, že mi poradí a podporí ma.
Milá Janka, som veľmi vďačná za našu spoluprácu a veľmi ti ďakujem za všetky rady, postrehy a energiu, ktorými si prispela k tvorbe môjho prvého online kurzu. Všetkým, ktorí tvoríte online kurz, alebo sa len chystáte, odporúčam osloviť práve Janku. Ďakujem ešte raz za všetko a prajem veľa veľa spokojných klientov.

Natália

EDUMAMA.SK

ČASTÉ OTÁZKY & ODPOVĚDI

Kurz jako takový projdete zhruba za tři hodiny.

Celý kurz natáčím ve verzi Canvy, která je zdarma. Vše, co v kurzu ukazuji je tak tedy použitelné i ve verzi zdarma.

Peníze za kurz nevracím. Za jeho obsahem si pevně stojím, protože je v něm obsaženo vše, co potřebujete k výrobě svého vlastního online kurzu. Pokud si nejste jistí, jestli kurz obsahuje přesně to, s čím potřebujete pomoci, napište mi prosím na e-mail jana@onlinekurzyjednoduse.cz Ráda vám na vaše případné dotazy odpovím.